Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!

Helista kohe +372 56 27 39 39 ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!

 

Välistrasside ehitus

Välistrasside ehitus (kanalisatsioon, heitveed, drenaaž)välistrasside ehitus pilt
Iga elu-, äri- või tootmishoone rajamisel pööratakse üsna suurt tähelepanu veetrasside ehitamise protseduurile, kuna see on üks selliseid insenerivõrkusid, ilma milleta ei saa täielikult funktsioneerida ükski ruum, kus inimesed veedavad pikemat aega. Kogu süsteemi peavad projekteerima, monteerima ja käivitama ainult spetsialistid, sest igasuguste puuduste kõrvaldamine peale hoone ekspluatatsioonile võtmist on alati palju töömahukam ja rahaliselt kulukam, kui selle rajamise käigus.

Kust tellida veetrasside ja kanalisatsiooni ehitust Tallinnas?
Igasugused tehnoloogia rikkumised, mida vahest lubavad endale mitteprofessionaalid äravoolusüsteemide projekteerimisel ja ehitamisel, võivad tuua kaasa tõsiseid tagajärgi, nagu tootmisliini seisakut, keskkonna saastamist (kanalisatsiooni ummistuse puhul), ruumide veeuputust, mööbli ja tehnika rikkumist. Selleks, et te saaksite taolisi olukordi vältida, pakub Torudeabi oma komplekslahendust – „võtmed kätte“ välistrasside ehitust. 
Meie pikaajalise töökogemusega insenerid koostavad teile projekti ning arvutavad välja vajalike materjalide kogust ning teenindusjuht annab nõu, kust on neid võimalik soetada jõukohase ja mõistliku hinnaga. Veetrasside ja veeäravoolu süsteemi ehitamise käigus kasutab meie ettevõte ainult kaasaegseid seadmeid ja tehnikat ning järgib rangelt kõiki standardeid ja sanitaarnorme. Kanalistsioonitoru paigaldamisel võtame arvesse selliseid momente, nagu õige kallak, ummistuste ennetamiskohad, pöördekohtade sujuvus jne. 

Kui palju maksab veetrassi ja veeäravoolu süsteemi ehitus?kanalisatsiooni ehitus pilt
Torudeabi töötab Tallinna turul üle 20 aastat. Hea ja väljakujunenud koostöö seadmete ja kulumaterjalide tarnijatega, samuti kvalifitseeritud töötajate püsiv koosseis võimaldavad meil mitte tõsta tööde hinda liiga kõrgeks ning pakkuda elanikonnale oma teenuseid jõukohaste ja mõistlike hindadega.
Me hoiame oma mainet, mistõttu teostame kõiki töid eriti kõrgel tasemel ja anname oma töödele garantiid, mis on kinnitatud kliendiga sõlmitud lepinguga. Lepingusse märgitud hinda ei ole võimalik ühepoolselt muuta tööde teostamise protsessis. Selleks, et oleks võimalik arvutada välja kanalisatsiooni ja veetrassi ehituse maksumust, võtke meiga ühendust kas telefoni või e-posti teel.

Võtke meiega ühendust!
Tel  +372 6 89 79 29, +372 6 33 22 11
Saatke e-mail aadressil torudeabi@torudeabi.ee või täitke broneeringuvormi lehe allpool!