Meiega saab ühendust võtta 24h ööpäevas!

Helista kohe +372 56 27 39 39 ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!

 

Torude külmutamine

TorudeAbi torulukkseppade poolt tehtav professionaalne torude külmutamine on oluline toiming, mis võimaldab luua jääkorgi  vedeliku ringluse peatamiseks. Antud protseduur on radiaatori väljavahetamisel ja erinevate remonditööde tegemiseks vajalik eeltingimus. Meie poolt kasutatavad kõrgtehnoloogilised seadmed võimaldavad meil kiiresti ja kvaliteetselt külmutada plastikust, terasest, malmist, pliist, vasest, alumiiniumist ja muudest materjalidest torud.

Torude külmutamine – tehnoloogiaTorude külmutamine pilt
Jõudes kliendi aadressile, teostavad TorudeAbi meistrid kiiresti seadmete diagnostika tööde ulatuse määratlemiseks.  Külmutusprotsessi tehnoloogia on järgmine:
• töid tehakse kaasaegse kompressoriga, mõõdetakse vahemaa torus kogunenud jää ning keevituskoha vahel – vähemalt üks meeter, et säiliks rõhk;
• toruliitmikud ja ventiilid tuleb kinnitada umbes 100 mm kaugusele külmunud vee kogunemiskohast;
• torudele kinnitatakse polümeersed ühendused kruvide ja klambritega;
• teostatakse kompressori aktiviseerimine jahutusseguga, mis tekitab temperatuuri kuni -300С.
Kogu külmutusprotsessi kontrollib kogenud meister doseerimisventiilide abil. Jääkorgi moodustamine, mis on võimeline taluma rõhku 8-10 atmosfääri ilma torude lõhkemise tunnusteta.

TorudeAbi torustiku külmutamise teenuse eelised
Olles remonditööde laia spektri oluliseks ettevalmistusprotseduuriks, peaks torustiku külmutamist teostama kogenud santehnik jälgides kõiki eeskirju ja norme. Oluline osa on ka kompressoriseadmete kvaliteedil. TorudeAbi meistrid saabuvad väljakutsele firma Rems varustusega. See uusima põlvkonna torude sulatamise süsteem on ennast juba tõestanud terves maailmas kanalisatsiooni ennetustööde ja remonditööde tegemisel, pakkudes sisulist külmutamist pikaajalise püsimisega.

Tellides meilt teenuse, saate:
• pädeva ülesandele lähenemise ja täitmise kõrgetasemeliste spetsialistide poolt;
• kiired tööde tegemise tähtajad hoolimata töö keerukusest;
• paindliku soodustuste süsteemi kõikidele teenustele.
Torustiku mistahes osa töökindel külmutamine – garanteeritud kvaliteediga meie poolt tehtav töö! Helistage ning saage üksikasjalikku teavet antud teenuse kohta!